IZGAISMOJAS DETAĻAS  

 

 

The Home galvenās ieejas spožumu pasvītro izsmalcinātās kokgriezuma durvis – īsts mākslas darbs. Atverot tās, Jūs nonākat plašā vestibilā un esat Mājās... 
 
Jūs sagaida gaisa un gaismas pielieta viesistaba, jo stikla sienas nojauc robežu starp interjeru un apkārtējo ainavu. Jūs varat vērot skaisto dabu, vienlaikus atrazdamies komfortā un drošībā.
 
Atmosfēras radīšanā  The Home  hallē galveno lomu spēlē speciāli dizainēts kamīns. Pie tā uz mīkstiem dīvāniem un krēsliem paredzēta tikšanās un kopā pabūšanas vieta. Kamīns, kas pilnībā aizņem vienu no plašās telpas sienām, kļūst par pievilkšanas punktu un svarīgāko visas iekštelpas akcentu. Pie tā var pasēdēt kopā ar viesiem, malkojot tasīti kafijas vai vīna glāzi, vai arī gremdēties vienatnē, nolūkojoties uz dzīvās uguns liesmu plandīšanos un baudot The Home muzikālo pavadījumu.
 
The Home arhitekts dod priekšroku īstiem materiāliem – akmenim, kokam, stiklam. Te nav sīkumu, katra detaļa, sākot no durvju roktura līdz pastkastītei, ir rūpīgi pārdomāta. Svinīgums un noteiktība ir ievērota it visā – krāsu gammas izvēlē, mēbeļu dizainā, elegantajā „recepcijas” letē. Ikviena – pat visniecīgākā – detaļa ienes savu, skanīgu noti kopīgajā melodijā.
 
Vestibils ir kā stilīga The Home vizītkarte, kuru Māja pasniedz iepazīstoties.