IEKŠĒJAIS  MIERS 

 

 

Miera izjūta piedzimst mājās, un The Home  apliecina šo patiesību. Te nav jāuztraucas un var justies absolūti droši un pasargāti. Par drošību gādā modernās tehnoloģijas un profesionāla apkalpošana. Apsardzi cauru diennakti nodrošina videonovērošanas kameras, kas izvietotas pa visu mājas perimetru, kā arī garāžā un katrā stāvā. Dzīvokļos ir uzstādīti video domofoni ar krāsainiem monitoriem. Katrs dzīvoklis ir pieslēgts signalizācijai, no kuras informācija nonāk uz apsardzes firmas pults, bet iekļūšana ēkā notiek ar programmētām viedkartēm. Drošības dienesta reaģēšanas ātrums ir trīs minūtes. Visi dzīvokļi ir aprīkoti arī ar modernām ugunsdrošības sistēmām. The Home  ir radīts ar mērķi, lai, dzīvojot tajā, Jums nenāktos satraukties un ne raizēties par ko – tikai baudīt dvēseles mieru, labu pašsajūtu un pozitīvas emocijas.
 
Mājas iedzīvotājiem nevajadzēs rūpēties arī par sadzīves problēmām, jo The Home  personāls ik mirkli būs gatavs palīdzēt it visā – sameklēt profesionālu istabeni, sarīkot dzīvokļa ģenerāltīrīšanu, ierīkot mājas kino zāli, nolīgt oficiantus svinībām uz terases, kā arī nodrošināt tīrību un kārtību apartamentos saimnieka prombūtnes laikā... Mājas servisa dienests vienmēr piedāvās vislabāko un pārbaudītāko risinājumu.
 
Vestibilā visu diennakti dežūrēs konsjeržs, un visu viesu „face controle” garantēs, ka The Home mierīgās dzīves filozofiju netraucēs neviens un nekas.