ELEGANCE

 

 

„Elegance – tā ir dižciltība, ko cilvēks piešķir lietām,” tā savulaik ir teicis slavenais franču rakstnieks Onorē de Balzaks. Cēla un eleganta greznība ir kļuvusi par savdabīgu Jūrmalas kodu, un The Home šo kodu meistarīgi izmanto. Ēkas arhitektoniskajā tēlā un interjeros nav nekā pārmērīgi uzkrītoša un kliedzoša, tai piemīt ieturēts cēlums.
 
Te ir pārdomāta katra detaļa, katra The Home iemītnieka iespējamā vēlme. Piemēram, pirkumus no automašīnas līdz savam dzīvoklim Jūs varēsiet nogādāt speciālos ratiņos. Ja Jums iegribēsies pabraukāties ar velosipēdu gar jūras malu, Jūs varēsiet šim nolūkam izmantot stilīgu riteni ar The Home  logotipu. Dažs varbūt teiks, ka tā ir „pārmērība”, taču elegancē nav sīkumu, tur viss ir savstarpēji saistīts un izmeklēts.
 
Iespējams, ka vislabākais atribūts, dzīvojot The Home,  ir pieklājība un savstarpējā cieņa gan starp kaimiņiem, gan attieksmē pret savu māju. Arī tā ir elegances izpausme.
 
Eleganta dzīve turpinās arī aiz The Home sienām. Jūrmalas arhitektūra demonstrē izsmalcinātas gaumes piemērus, skaistumu, vieglumu un harmoniju ar dabu, kas šeit ir gluži vienkārši unikāla. Visa šī absolūti unikālā, priecīgā un jaukā vide arī nosaka kūrortpilsētas dzīvi. Grezni restorāni un nelielas kafejnīciņas, šiki „zīmolu” saloni un mazi ielu kioskiņi, atrakcijas un ielu muzikanti... Te viss liekas elegants un visi cilvēki – skaisti. Kāpēc? Varbūt tieši Jūs būsiet tas, kuram izdosies uzminēt šo Jūrmalas mīklu.