NEKĀDU KOMPROMISU UN AUGSTI STANDARTI

 

 

The Home atrodas Jūrmalā, Dzintaru prospektā 32. Tā ir norobežota, labiekārtota teritorija 2000 kvadrātmetru platībā. Trīsstāvu ēkā ir 21 dzīvoklis platībā no 55 līdz 166 kvadrātmetriem. Dzīvokļus ir iespējams apvienot. Katram dzīvoklim ir balkons, terase vai zemes gabaliņš. 
 
Plašajā hallē ir paredzēta vieta konsjeržam un viesu uzņemšanai pie kamīna. Namā ir uzstādīta automātiskā gāzes katlumāja, bet dzīvokļos – grīdā instalēti konvektori, kas ļauj regulēt temperatūru. 
 
Māja ir aprīkota ar diviem speciāli dizainētiem, klusiem ātrgaitas „Kone” panorāmas liftiem, kuru celtspēja ir 600 kg. Zem ēkas atrodas slēgta auto novietne 25 automobiļiem, kas aprīkota ar mākslīgo gaisapgādi (piespiedu ventilācija), CO2 adapteriem un automātisko ugunsdzēsības sistēmu. 
 
Māja tiek cauru diennakti apsargāta. Par iedzīvotāju drošību gādā videonovērošanas kameras, video domofoni, iespēja pieslēgt dzīvokli signalizācijai, kas noraida informāciju uz apsardzes dienesta pulti, viedkartes un ar tālvadības pulti atverami automātiskie vārti.
 
Projektēšanas gaitā, nosakot The Home tehniskos uzdevumus, tika izvēlēti parametri, kas pārsniedz Eiropas Savienības noteiktos normatīvus un atbilst visaugstākajām drošības un komforta prasībām.
 
Sīkāk (ielādēt datni ar detalizētu tehnisko aprakstu):
Ģen.plāns (lejuplādāt ģen.plānu PDF formātā):