BEZRŪPĪBA UN PRIVILĒĢIJAS

 

 

Vārda konsjeržs izcelsme ir meklējama franču valodā – comte des cierges , kas tulkojumā nozīmē „sveču turētājs”. Senāk konsjeržs veica svarīgu funkciju – izgaismoja savam saimniekam ceļu. Šodien konsjeržu serviss ir dienests, kas uzņemas visdažādāko jautājumu risināšanu, taču tiem visiem ir viens, kopīgs mērķis – padarīt savu klientu dzīvi maksimāli ērtu un bezrūpīgu.
 
The Home konsjeržu serviss nozīmē ko vairāk nekā tikai būt palīgiem. Konsjeržs ir arī konsultants un draugs, kurš vienmēr ir gatavs sniegt mājas iedzīvotājam kompetentu padomu. Ar konsjeržu dienesta palīdzību Jums būs iespējams risināt visas savas ikdienas sadzīviskās un tehniskās problēmas: pasūtīt dzīvokļa uzkopšanu, iztīrīt apģērbu, veikt nepieciešamo remontu, pieslēgt jaunu sadzīves tehniku, aizvest automašīnu uz servisu, nosūtīt vēstuli ar kurjeru, saplānot ceļojumu, pasūtīt biļeti uz vilcienu vai lidmašīnu... 
 
Un tas vēl nav viss The Home konsjeržu servisa sniegto pakalpojumu uzskaitījums. Profesionāls konsjeržs sniegs izsmeļošu informāciju par visdažādākajām tēmām, piemēram, kādu restorānu izvēlēties, ja gribas pamieloties ar suši, kur tiek gatavoti gardākie steiki, kur apmeklētājiem tiek piedāvāta vislabākā sarkanvīnu izvēle un kur tiek ceptas visgaršīgākās tortes. Konsjeržs arī rezervēs jums vislabāko galdiņu.
 
Un vēl konsjeržs vienmēr būs informēts par kultūras dzīves jaunumiem un pratīs ieteikt, uz kādu izrādi vai koncertu ir vērts doties, kādu izstādi apskatīt. Protams, viņš arī pasūtīs biļetes. Konsjeržs būs lietas kursā par sporta klubiem SPA saloniem, frizētavām un veikaliem. Pateicoties The Home iedzīvotāja kartītes dāvātajām privilēģijām, šīs mājas apartamentu īpašnieks jebkurā vietā allaž jutīsies kā īpašs apmeklētājs.