VIETA, VIETA UN VĒLREIZ – VIETA!

 

 

The Home atrodas Jūrmalā, unikālā vietā – Dzintaru prospektā. Tas ir ekskluzīvu privāto villu un elitāru dzīvojamo māju rajons. Te atrodas ekskluzīvais atpūtas nams „Jūrmalas vilnis”, restorāns „Kapteiņa klubs” u. c. smalkas ēkas.  Luksusa klases apbūve rada īpašu greznības un miera gaisotni, kā arī veido vienotu arhitektūras ansambli un harmonisku ainavu, kas nebeidz priecēt acis. 
 
No vienas puses, Dzintaru prospekts ir pats Jūrmalas centrs. Piecas minūtes nesteidzīga gājiena, un Jūs jau esat pie Dzintaru koncertzāles vai arī nogriežaties uz promenādes vietu – Jomas ielu, kur dienu un nakti mutuļo kūrorta dzīve. Vienlaikus The Home atrodas nomaļus no atpūtnieku burzmas. Te vienmēr valda klusums, jo projekta teritoriju no vienas puses tikai 100 metru plata kāpu zona atdala no jūras, bet no otras puses atrodas slavenais Jūrmalas parks – gabaliņš īsta meža, kas pārvērsts par labiekārtotu atpūtas vietu ar kafejnīcām, bērnu laukumiem, skrituļošanas, skeitošanas un veloceliņiem. 
 
15 minūšu gājiena vai piecu minūšu brauciena ar velosipēdu attālumā atrodas slavenais Jūrmalas tirgus. Minūti ilgs gājiens, un Jūs jau esat viesnīcā „Light House”, kur uz terases ar skatu uz jūru iebaudāt brokastis, klausoties viļņu čalās. Blakus The Home atrodas “Amber Spa Hotel”, bet desmit minūšu gājiena attālumā – “Baltic Beach Hotel” un "Jūrmala SPA Hotel”, kur ir SPA saloni un trenažieru zāles.
 
Jūs tikai iedomājieties  piedāvājumu daudzveidību burtiski soļa attālumā no Jūsu Mājas The Home! Unikālā atrašanās vieta prasa arī unikālu projektu, proti, nevis vienkārši māju, bet Māju ar savu filozofiju – filozofiju, kas ietver eleganci, harmoniju, nesteidzīgu un mierīgu dzīvi dabas klēpī.