VISAS VĒLMES IR SVARĪGAS

 

 

Arhitekta saudzīgā roka ir pieskārusies katram apartamentam. Lai panāktu maksimālu komfortu un drošību, ir pārdomāta katras telpas insolācija, plānojums un funkcionalitāte. Projektā The Home ir 21 apartaments, to platība – no 55 līdz 166 kvadrātmetriem. Ir paredzēta iespēja dzīvokļus apvienot arī vēlākajā celtniecības posmā. Pat 76 kvadrātmetru lieliem dzīvokļiem ir divas guļamistabas un divi sanitārie mezgli. Katram The Home apartamentam ir plašs balkons (ne mazāk par 1,80 m), bet trešā stāva apartamentiem ir personiskās terases uz jumta. Savukārt pirmā stāva apartamentu iemītniekiem – savs, norobežots zemes gabaliņš.
 
Panorāmas logi līdz pašai grīdai ļauj baudīt lielisko skatu, vērot dabas pārvērtības, dienas un nakts miju un sajust sevi kā daļiņu no visas pasaules. Plašās viesistabas ar virtuves zonu allaž ar prieku uzņems jūsu draugus un tuviniekus. 
 
Lielākā daļa dzīvokļu tiek piedāvāti ar balto apdari. Var izvēlēties vienu no piedāvātiem interjeriem. Ir ņemtas vērā arī to cilvēku intereses, kuri vēlētos iegādāties jau visu gatavu. Viņiem ir sagatavoti vairāki dzīvokļu varianti ar pilnu apdari, iebūvētu virtuvi, santehniku, apgaismes ķermeņiem un mēbelēm.
 
The Home piedāvā pilnu servisu arī pēc atslēgu izsniegšanas. Klientam tiks piedāvāti profesionāli padomi un rekomendācijas, dizaineru un celtnieku pakalpojumi, kuru augstu darba kvalitāti garantē The Home. Pēc Jūsu vēlēšanās mēs esam gatavi uzņemties celtniecības darbu organizāciju, izveidot dzīvokļa interjeru, stingri kontrolējot visus šos procesus. Lai kāda būtu Jūsu izvēle, Jūs vienmēr saņemsiet garantētu kvalitāti.