KATRA MIRKĻA VIENREIZĪGUMS

 

 

 
Projekts The Home vieno visus nesteidzīgas un līdzsvarotas dzīves, elegances, greznības, drošības un komforta  cienītājus.
 
Dzīvi romantiskajā un izsmalcinātajā ēkā The Home caurauž bezgalīgais Jūrmalas valdzinājums.  Vienotība ar dabu un pašam ar sevi, tikšanās ar draugiem, jautri pasākumi. Sapulciniet savu ģimeni un draugus uz personiskās terases. Sarīkojiet biznesa tikšanos vai arī izbaudiet uguns liesmu deju mājas vestibila kamīnā. Izpētiet „brīvdabas arhitektūras muzeju” – dzīvu mākslas kolekciju. Varat patverties no visiem SPA salonu ūdeņos un bezrūpīgā atpūtā atjaunot iekšējo līdzsvaru. Vai arī piešķiriet savai atpūtai stilu, pastaigājoties pa Jūrmalas galveno promenādi Jomas ielu, kur modes dāmas demonstrē savu tērpu daudzveidību. Paklausieties savu iemīļoto mākslinieku dzīvās mūzikas koncertu, iegriezieties mazajos, stilīgajos veikaliņos, kuros tiek pārdotas dizaineru darinātas rotas un citi nieciņi. Nogaršojiet neparastos vai arī jau iecienītos Eiropas vai nacionālās virtuves gardumus un papriecājieties par kvalitatīvo apkalpošanu.
 
Ikkatra diena, ko pavadīsiet The Home, jums piedāvās bezgalīgas izvēles iespējas, un vienīgais, kas atliks Jums – iemūžināt savas dzīves labākos mirkļus un pārvērst tos par visspilgtākajām atmiņām, jo vienīgais, ko mēs atcerēsimies pēc daudziem gadiem, būs emocijas, ko izraisīja The Home  pavadītais laiks. Tas ir tas, ko mēs gribam piedāvāt nākamajiem mājas iedzīvotājiem – cilvēkiem, kuri spēj izjust un saprast katra mirkļa vienreizīgumu.